Надійний повітряний компресор OZEN - якість, перевірена часом

За час своєї 50-річної діяльності і виробництва продукції, яка сприяє діяльності різних секторів, OZEN компресор зазнав чималих змін і стрімкий розвиток. Компанія OZEN компресор спирається на виробництво якісної продукції, тому в кожному виробництві нової серії устаткування використовуються методи передового розвитку. Уся продукція є надійною, простою в обслуговуванні, має максимальну енергетичну ефективність.

Кожен день у всьому світі будуються сотні доріг і будівель, прокладаються тунелі, видобуваються корисні копалини. У різних галузях виготовляють сотні тисяч продукції і товарів: від автомобілів до текстилю, від хімічних речовин до пакувальних матеріалів, від меблів до побутових товарів. Тисячі споживачів в різних виробничих і технологічних процесах покладаються на OZEN компресор.

У виробничому контролі за стисненим повітрям потрібні передові технології. Компанія OZEN компресор виготовляє одні з кращих повітряних компресорів і комплектуючі. Навіть найменша деталь вимагає інженерних знань, які є основними умовами в створенні ефективного, надійного і збалансованого шасі.

З метою удосконалення виробництва компанія стала професіоналом в плані модернізації та інформаційних технологій. Завдяки безперервним дослідженням і впровадженню нових технологій, матеріалів, компанія створила відмінну інтеграцію мережі поставок продукції. Є сертифікати якості ISO 9001: 2001, компанія дотримується стандартів якості на найвищому рівні.

Широкий аспект продукції модернізованої фабрики включає в себе гвинтові, поршневі, повітряні компресори з малим і високим тиском від 2,5 до 40 бар. Є також осушувачі та фільтри, які виготовлені за передовими технологіями.

Післяпродажне обслуговування і запасні частини завжди знаходяться в загальній мережі поруч з клієнтом. Компанія "Надійні технології", будучи офіційним дилером компанії OZEN компресор, забезпечує високорівневу службу підтримки клієнтів.

Якісне виробництво компресорного устаткування направлено на задоволення потреб клієнтів. Перевірені технології стисненого повітря - OZEN компресор.

Купити компресорне обладнання і отримати весь комплекс сервісного обслуговування можна, залишивши заявку на сайті. Гарантуємо комфортні умови співпраці.