Улаштування та ремонт гвинтового компресора

Гвинтовий компресор, його улаштування

У сучасному гвинтовому компресорі для стиснення повітря гвинтова пара розміщується в корпусі з впускним і випускним клапанами. Далі через впускний клапан повітря потрапляє в простір між роторами. Поступово, рухаючись до випускного клапану, об'єм повітря зменшується і перетворюється на стиснений. Використовуваний холодоагент виконує кілька функцій:
- змащення;
- запобігання витоку;
- відведення тепла.

Від якості холодоагенту залежить ефективність роботи компресора і термін його служби. У фільтрі холодоагент очищається від механічних домішок перед тим, як він подається до ротору і підшипників. Корпус компресора - це маслозбірник і сепараціна камера. Чистота повітря і економія холодоагенту забезпечується високоефективним картриджем сепарації.

Система приводу включає в себе ефективний і надійний асинхронний електродвигун, що обертає вал компресора. Стиснене повітря спочатку надходить в кільцевий охолоджувач, де конденсується до 70% вологи, потім - в центр підготовки повітря.

Із центру підготовки чисте і сухе стиснене повітря надходить у вбудований ресивер для подальшого використання. Для ефективного та екологічно безпечного скидання конденсату трубопроводи фільтрів і вологовідділювача згруповані разом і зручно підключаються до оригінальної системі сепарації. Стиснене повітря настільки чисте і сухе, що його можна застосовувати для найвідповідальніших процесів.

Ремонт гвинтових компресорів

Компанія "Надійні технології" готова виконати поточний та капітальний ремонт компресорів Ingersoll Rand, REMEZA, CompAir, AtlasCopco, Kaeser, Alup та інших брендів, щоб продовжити термін роботи компресора. У нас є можливість самостійно поставляти запасні частини для компресорів безпосередньо від виробника. Наша служба техпідтримки завжди надає грамотні рекомендації щодо усунення несправності куплених у нас компресорів. Наша сервісна бригада виїжджає в будь-який регіон України для діагностики гвинтових компресорів, дефектації та термінового ремонту ваших компресорів або для того, щоб привезти їх в ремонт на наші виробничі потужності.

У вас є можливість укласти з нами договір на сервісне обслуговування, щоб ви завжди були впевнені в справному стані вашого компресорного устаткування. В умовах цієї співпраці ми, як правило, прикріплюємо до вашої компанії персонального сервісного інженера, який, маючи повну інформацію про стан вашого компресора, швидко і грамотно вирішить всі завдання, які пов'язані з безперебійною роботою вашого устаткування.