Shell Corena S3 R 68 Shell
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M6508938
 

Характеристики

матерыал   літр

Опис Shell Corena S3 R 68 Shell

   Масло компресорне Shell Corena S3 R 46 (Corena S 68) рекомендується для маслозаповнених компресорів або компресорів, змащуваних шляхом уприскування масла, що працюють при температурі повітря, що нагнітається до 100 °С і тиску до 20 бар а також ротаційних і пластинчастих вакуумних насосів (оптимальний інтервал між замінами масла до 6000 годин). ISO VG 68 ISO 6743-3A-DAH. 

 

 

Масло Shell Corena 46 відноситься до мастильним матеріалом найвищої якості з додатковими миючими властивостями. Масло було розроблено для гвинтових повітряних компресорів, а також для установок роторно-пластинчастого типу. Випускають масло на основі селективного очищення мінеральних масел зі спеціальними присадками. 
масло Shell Corena 46 використовують в якості мастильного речовини для ротаційних пластинчастих компресорів, які або повністю заповнюються маслом, або змащуються уприскуванням масла в систему; в якості мастильного гвинтового компресора, що працює при температурі до 100 градусів Цельсія і тиску до 15 бар. До подібних установок відноситься мобільна техніка, експлуатована в важких умовах. 
Масло Shell Corena 46 дозволяє утримувати компресорну техніку в "чистоті". Особливо це стосується внутрішніх деталей установки. В результаті забезпечується хороша ефективність роботи і тривалий термін експлуатації. Досягається це завдяки миючим властивостям. У той же час в сепараторі і осушувачі не народжуються стабільні масляні емульсії. Масло Shell Corena 46 володіє хорошою стабільністю до окислення, що захищає від вуглецевих відкладень в пластинках і обертових деталях.

Кінематична в'язкість, мм2

 

При 40 °C

46

При 100 °C

6.9

Щільність при 15 °C, кг/л

0,875

Температура спалаху у відкритому тиглі, °C

230

Температура застигання, °C

-33

Зольність сульфатна,%

0,43

Окислювальна стабільність (зміна маси коксового залишку),%

0,45

Деемульгуючі властивості, хв

 

При 54 °C

20

При 82 °C

-

 

Товари з рубрики - мастильні матеріали

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Обслуговування та ремонт гвинтових компресорів, ремонт генераторів - ТОВ «Надійні Технології»
(основний офіс)

79013, Україна, Львівська, Львів, Промислова, будинок 27
  • +38 (067) 384 36 XX

Соц. кнопки

 

Надійні технології

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги